Обирай ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПЛАН
4 тижні GYM
ЩО ТИ ОТРИМАЄШ
- Безлімітне відвідування тренажерного залу
- Ознайомчий інструктаж з тренером
- Мобільний додаток
- Кожні наступні 4 тижні - 799 грн
- Членський внесок (раз на 1 рік) - 559 грн На 7-й день після ДАТИ ОПЛАТИ (Що це?)
799 грн.
ВАЖЛИВО: Просимо Вас ознайомитись з тим як працює підписка в Total Fitness ОЗНАЙОМИТИСЬ - це займе не більше 3 хв.
4 тижні GYM + FITNESS
ЩО ТИ ОТРИМАЄШ
- Безлімітне відвідування тренажерного залу
- Безлімітне відвідування групових занять
- Ознайомчий інструктаж з тренером
- Мобільний додаток
- Кожні наступні 4 тижні - 919 грн
- Членський внесок (раз на 1 рік) - 559 грн На 7-й день після ДАТИ ОПЛАТИ (Що це?)
919 грн.
ВАЖЛИВО: Просимо Вас ознайомитись з тим як працює підписка в Total Fitness ОЗНАЙОМИТИСЬ - це займе не більше 3 хв.
4 тижні Teenager GYM
Лише для підлітків з 14-17 років
ЩО ТИ ОТРИМАЄШ
- Безлімітне відвідування тренажерного залу
- Ознайомчий інструктаж з тренером
- Мобільний додаток
- Кожні наступні 4 тижні - 749 грн
- Членський внесок (раз на 1 рік) - 559 грн На 7-й день після ДАТИ ОПЛАТИ (Що це?)
749 грн.
ВАЖЛИВО: Просимо Вас ознайомитись з тим як працює підписка в Total Fitness ОЗНАЙОМИТИСЬ - це займе не більше 3 хв.
1 разове відвідування
Розклад занять (Львів)
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
10:00
11:00
Zumba
(Ольга Симоший)
(Ольга Симоший)
Zumba
(Ольга Симоший)
(Ольга Симоший)
18:00
HIIT (Грицина Юлія)
HIIT (Грицина Юлія)
HIIT (Грицина Юлія)
19:00
20:00
Понеділок
10:00
Інтенсивне схуднення (Мінєнков Олександр)11:00
Stretching (Мінєнков Олександр)18:00
HIIT (Грицина Юлія) 19:00
Сycle (Гуменчук Ольга) NEW! Супер Тіло (Грицина Юлія)20:00
Pilates Mobility (Гуменчук Ольга)Вівторок
10:00
Bikini fit (Антоненко Антоніна)11:00
Zumba(Ольга Симоший)
18:00
Bikini fit (Антоненко Антоніна)19:00
Stretching20:00
Power YogaСереда
09:00
How to be fit (Мінєнков Олександр)10:00
Інтенсивне схуднення (Мінєнков Олександр)11:00
Stretching (Мінєнков Олександр)18:00
HIIT (Грицина Юлія) 19:00
Сycle (Гуменчук Ольга)NEW! Супер Тіло (Грицина Юлія)20:00
Pilates Mobility (Гуменчук Ольга)Четвер
10:00
Bikini fit (Антоненко Антоніна)11:00
Zumba (Ольга Симоший)
18:00
Bikini fit (Антоненко Антоніна)19:00
Stretching20:00
Power YogaП'ятниця
09:00
How to be fit (Мінєнков Олександр)10:00
Інтенсивне схуднення (Мінєнков Олександр)11:00
Stretching (Мінєнков Олександр)18:00
HIIT (Грицина Юлія) 19:00
Сycle (Антоненко Антоніна)NEW! Супер Тіло (Грицина Юлія)20:00
Pilates Mobility (Антоненко Антоніна)Субота
– групове заняття (клас, який включено до відповідного типу клубної карти, відвідування за попереднім записом онлайн на сайті)
– авторське групове заняття (клас, який оплачується окремо та не залежно від наявності клубної карти, відвідування за попереднім онлайн записом на сайті та по мірі формування групи)